HERBALIFE TüRKIYE IçIN 5-İKINCI TRICK

herbalife türkiye Için 5-İkinci Trick

herbalife türkiye Için 5-İkinci Trick

Blog Article

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın zatî bilgilerinizi elbette kullandığına ve şahsi bilgilerinize bağlı haklarınıza müteveccih bilgelik vermektedir.

Sizinle alakalı olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri ne düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek için lütfen kötüdaki soruya bakın: “şahsi bilgilerime ilgili haklarım nelerdir?”

aynı devir da sizİn getirdiğiniz sizin vasıtanızla getirdiğiniz kişilerin iskontoları arttıkça sizin de iskontanız artmaktadır. Network marketing sistemde kulaklı kulaklı sistemi vardır. Elan detaylı bili bâtınin bizlere ulaşın

Yanlış şifre. Lütfen tekrar deneyiniz yahut sıfırlamak bağırsakin şifremi unuttumu tıklayınız Şifrenizi mi Unuttunuz? Giriş  Son Dhuzur Hesabınızı doğrulayın

Eposta adresimi geçersiz niteleyerek devam ettirmiyor. Bu tür problemlerınız için hoppadak 05072851125 tıklayın size uygulayım payanda verelim. Alfabemızın ahir videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

9. SİTE TARAFINDAN SAĞLANAN E-POSTA ADRESLERİNİN KULLANILMASI şehir veya gayrı Teknikler üzerinde yahut yoluyla esenlanan herhangi bir elektronik posta adresini kullanırken herhangi bir koca veya kuruma zirda daha fazla belirtilenlerden rastgele birini iletmemeyi kabul etmektesiniz:

9. SİTE TARAFINDAN SAĞLANAN E-POSTA ADRESLERİNİN KULLANILMASI Site yahut sair Teknikler üzerinde yahut aracılığıyla sağlanan rastgele bir elektronik posta adresini kullanırken herhangi bir insan veya kuruma adida belirtilenlerden rastgele birini iletmemeyi ikrar etmektesiniz:

·        Türkiye’de aylık 100 bin’den bir tomar satılan Herbalife ağına siz de sertlın.

Herbalife, dünya genelindeki başka Herbalife bünyelarına meydana getirilen uluslararası aktarmalar sinein Prototip Misak Maddelerine sınırlanmışdır;

Üyelik esnasında bir sorun yaşamanız durumunda whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak hamil alabilirsiniz.

Avrupa, Köle ve dünyada vesair ülkeleri kapsayan yegâne bir kol data vikaye yasası yoktur. Ancak her gün zatî verilerinizin bulunan yerel bilgi sahabet yasası kapsamındaki emniyet koşullarına şayeste bir şekilde sağlamlanmasından emin oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi sakınmak bağırsakin bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar adidakileri kapsar:

Herbalife, gayrı herhangi bir iş sağlayıcısını, elektronik posta hizmeti veya benzeri bir özen sağlayıcısını kullanarak mafevkdaki faaliyetlerin herhangi birisinin gerçekleştirilmesini bile yasaklamaktadır.

Yanlış şifre. Lütfen yine deneyiniz yahut sıfırlamak kucakin şifremi unuttumu tıklayınız Şifrenizi mi Unuttunuz? Giriş  Geçmiş Dhuzur Hesabınızı doğrulayın

Herbalife Uluslararası Başkanlık Postaı: Herbalife Nutrition Şirketinin bulunmuş olduğunuz ülkede yönetim kuruluna seçilmeniz ve size herbalife nutrition şirketinin aldığı karalara imza yetkisi veren bir kariyere geldiniz demektir.

herbalife

Report this page